Series
Ratings
332
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
GTO: Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 4.5
Sailor Moon SRated ★ 3.5- Battle of TonguesRated ★ 5.0
Sgt. FrogRated ★ 3.5
Slayers RevolutionRated ★ 4.0- 유희왕 2기Rated ★ 3.0
- 유희왕 1기Rated ★ 4.0
Sailor Moon SuperSRated ★ 4.5
Berserk Season 1Rated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Gold TowerRated ★ 4.5
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 3.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.5