Titles you rated
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.0
Semantic ErrorRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
Fellow TravelersRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 3.5
Queer EyeRated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
PenguindrumRated ★ 4.0
Revue StarlightRated ★ 4.0
Good Omens Season 2Rated ★ 4.5
Good Omens Season 1Rated ★ 4.0
The Sandman Season 1Rated ★ 4.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
One Day at a TimeRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5- The Future DiaryRated ★ 3.5
Big Windup!Rated ★ 4.5