Series
Ratings
35
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
MistyRated ★ 4.5
LiveRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.5
Innocent DefendantRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5