Movies
Ratings
336
Forbidden DreamRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 0.5
Se7enRated ★ 3.0
FirefightersRated ★ 1.5
Gladiator IIRated ★ 1.5
WhiplashRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
The CreatorRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 2.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
The Pope's ExorcistRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 0.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.0
The Animal KingdomRated ★ 2.5
ShopliftersRated ★ 4.5