Movies
Ratings
418
Green BookRated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 5.0
GretaRated ★ 3.0
After My DeathRated ★ 3.0
House of HummingbirdRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
BorderRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 3.0- Parasite: Black & White EditionRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.0
Another ChildRated ★ 3.0
BurningRated ★ 5.0
MaggieRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
ContactRated ★ 2.0