Titles you rated
- Squid Game: The Challenge Season 2Rated ★ 1.5
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Peacemaker Season 2Rated ★ 3.5
The PenguinRated ★ 3.0
Astro BoyRated ★ 5.0
The StudioRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0- 태어난 김에 음악일주Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0- 주관식당Rated ★ 3.0
- K-foodie meets J-foodieRated ★ 3.0
- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5