Titles you rated
13 Going on 30Rated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 3.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
A Melody to RememberRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 3.0
Total EclipseRated ★ 2.0