Titles you rated
CallRated ★ 3.5
Okay! MadamRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.5
Honest CandidateRated ★ 4.0
Secret ZooRated ★ 3.0
Oh! My GranRated ★ 2.5
Forbidden DreamRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 1.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
The VanishedRated ★ 5.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5