Titles you rated
Couple or TroubleRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Delicious ProposalRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
PianoRated ★ 4.0
Justice PaoRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0