Series
Ratings
23
Descendants of the SunRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5