Titles you rated
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.5