Movies
Ratings
494
Bullet TrainRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 2.5
ExitRated ★ 4.0
Bridge of SpiesRated ★ 4.0
CallRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 2.5
The FivesRated ★ 0.5
Zombieland: Double TapRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Time to HuntRated ★ 2.5
1917Rated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 3.5