Series
Ratings
21
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.0