Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The King of KingsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Single in SeoulRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.0
Yumi's Cells the MovieRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
SleepRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
NapoleonRated ★ 3.0