Titles you rated
FrankensteinRated ★ 2.5
Last MileRated ★ 2.5
Wicked Little LettersRated ★ 3.0
All GreensRated ★ 3.0
New GroupRated ★ 2.5
BakudanRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 4.5
How Dare You?Rated ★ 4.0
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 2.5
나쁜계집애: 달려라 하니Rated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Tokyo Mer the Movie: Nankai MissionRated ★ 1.5
The Floor PlanRated ★ 2.5
SAI: disasterRated ★ 2.0
Tom and Jerry: Forbidden CompassRated ★ 2.0
What Should We Have Done?Rated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5