Titles you rated
A Star Is BornRated ★ 5.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 4.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
AmyRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
3 GenerationsRated ★ 5.0
Initiation LoveRated ★ 3.5
RoomRated ★ 5.0
The TreacherousRated ★ 2.5
Microbe & GasolineRated ★ 5.0
SakuranRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The ChaseRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
CluelessRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0