Titles you rated
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
Tomorrow with YouRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5
Save MeRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.0