Titles you rated
28 Years LaterRated ★ 2.0
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 1.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 1.5
DefaultRated ★ 2.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 2.5
The BeekeeperRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The PactRated ★ 2.5