Movies
Ratings
422
I Am Number FourRated ★ 2.5
White ChicksRated ★ 3.0
FuryRated ★ 0.5
Les MisérablesRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Layer CakeRated ★ 3.5
The ExorcistRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 2.0
The Road to El DoradoRated ★ 3.5
JunoRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.5
Shin GodzillaRated ★ 2.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 5.0
ChloeRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0
The Time MachineRated ★ 3.5
Mr. HolmesRated ★ 2.5
Guns & TalksRated ★ 4.0