Series
Ratings
72
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
OzarkRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 4.5
Ted LassoRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
OutsourcedRated ★ 3.5- The Mindy ProjectRated ★ 4.5
The Mindy ProjectRated ★ 4.0