Movies
Ratings
280
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Expend4blesRated ★ 1.0
BabylonRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0