Series
Ratings
21
WandaVisionRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.5
LegionRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 4.5
BroadchurchRated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
EBS Space SympathyRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0