Movies
Ratings
330
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
AmourRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
That ChristmasRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.5
IdentityRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.0
Things Heard & SeenRated ★ 3.0
Escape RoomRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0
Oh! My GranRated ★ 2.0