Series
Ratings
115
The Price of ConfessionRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Silo Season 1Rated ★ 4.0
The Time HotelRated ★ 3.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.0
See Season 3Rated ★ 5.0
SeeRated ★ 4.0
SeeRated ★ 4.0
The King of PigsRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Sandman Season 1Rated ★ 3.5
The Sound of MagicRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Sisyphus : the mythRated ★ 0.5