Titles you rated
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 3.5- My Little MonsterRated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0- My Hero AcademiaRated ★ 4.0
- Love in the Big CityRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0