Titles you rated
HarbinRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 4.0
KENSHI YONEZU 2023 TOUR / FANTASYRated ★ 3.5
Gekijou Soushuuhen BOCCHI THE ROCK! Re:Re:Rated ★ 3.0
Gekijou Soushuuhen BOCCHI THE ROCK! Re:Rated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Lupin the Third vs. Detective Conan: The MovieRated ★ 3.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Single in SeoulRated ★ 3.0
Macross Plus: Movie EditionRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
Kaguya-sama: Love Is War -The First Kiss That Never Ends-Rated ★ 4.0