Titles you rated
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Vinland Saga Season 2Rated ★ 4.0
Vinland SagaRated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Beastars Season 2Rated ★ 3.0
Hell's ParadiseRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
Wind BreakerRated ★ 3.5
Major 2nd Season 2Rated ★ 4.0
Major 2ndRated ★ 4.0
MashleRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.5