Titles you rated
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
EscapeRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Black CrabRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0