Movies
Ratings
277
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
ResistanceRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5
WonderRated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
Patch AdamsRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 1.0