Titles you rated
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
The RaidRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.5
InsurgentRated ★ 3.5
The Expendables 3Rated ★ 3.0
The Expendables 2Rated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 3.0
The ExpendablesRated ★ 3.0
Dragon Ball Z: Broly - The Legendary Super SaiyanRated ★ 2.5
Legends of the FallRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 3.5
The SilencedRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0