Titles you rated
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5