Movies
Ratings
207
Ford v FerrariRated ★ 3.5
CloserRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 4.0
The Current WarRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0