Movies
Ratings
360
LifeRated ★ 4.0
The Divine FuryRated ★ 2.0
MetamorphosisRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
WindstruckRated ★ 4.0- She s On DutyRated ★ 3.5
- Vampire Cop RickyRated ★ 3.0