Series
Ratings
75
Miss MermaidRated ★ 4.0
5th RepublicRated ★ 3.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
- Flames of DesireRated ★ 3.0
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 3.5- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 4.0
- You Are My DestinyRated ★ 3.5
Love Story in HarvardRated ★ 3.5
First Wives' ClubRated ★ 4.5
Women of the SunRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 2.5
Sweet 18Rated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
- Magical DoReMiRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
Temptation of an AngelRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Hooray for LoveRated ★ 3.0