Titles you rated
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Another ChildRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5