Movies
Ratings
56
Toy StoryRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
MatildaRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
HopeRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.0