Movies
Ratings
164
Knives OutRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 5.0- Musical Daddy Long LegsRated ★ 5.0
Coco Before ChanelRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Shakespeare in LoveRated ★ 5.0
AnnieRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 5.0