Titles you rated
UntamedRated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 2.5
High ScoreRated ★ 3.5
Evil GeniusRated ★ 2.0
Twin PeaksRated ★ 5.0
Twin PeaksRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
Wayward PinesRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 3.5
FargoRated ★ 4.5- FargoRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0