Titles you rated
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 1.5
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Your LetterRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
RunRated ★ 3.0- Murder ReportRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
PapillonRated ★ 5.0
Wall to WallRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0