Series
Ratings
38
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Bubble GumRated ★ 5.0
Childless ComfortRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Five EnoughRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Beating AgainRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
BloodRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0