Series
Ratings
21
Secret GardenRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
Birth of a BeautyRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0