Titles you rated
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0