Movies
Ratings
61
Weathering With YouRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Pitch PerfectRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Fermat's RoomRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 0.5
Children...Rated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 2.5
Doctor WhoRated ★ 3.5
The SilencedRated ★ 0.5
OrphanRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 4.0