Titles you rated
365: Repeat the YearRated ★ 4.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 0.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Who Are You?Rated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
PastaRated ★ 2.5
What is MomRated ★ 0.5
Secret GardenRated ★ 3.0
RememberRated ★ 1.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5