Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 2.5
Secret LoveRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 2.0
Yowamushi PedalRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 3.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 3.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.0