Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 1.0
BossRated ★ 0.5
Princess MononokeRated ★ 1.0- The UglyRated ★ 1.0
No Other ChoiceRated ★ 2.0
Nobody 2Rated ★ 1.5
MaterialistsRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 2.5- Omniscient ReaderRated ★ 1.0
JawsRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.0
Late Night With the DevilRated ★ 1.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 2.5- aespa: WORLD TOUR in cinemasRated ★ 2.0
Farewell My ConcubineRated ★ 3.5
Land of BadRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 4.0