Titles you rated
The DoubleRated ★ 4.0
InfernoRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
Point BreakRated ★ 3.0
Vantage PointRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 5.0
The RockRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
The Bank JobRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.5
RedRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 5.0
The Life of David GaleRated ★ 3.0