Titles you rated
Ready or NotRated ★ 3.0
Emilia PerezRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5
The Hidden FaceRated ★ 2.5
TenetRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 3.0
NowhereRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
DisturbiaRated ★ 3.0
I Care a LotRated ★ 3.0
The UnforgivableRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
RomaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
DogManRated ★ 5.0
Citizen of a KindRated ★ 4.0
Society of the SnowRated ★ 3.0