Titles you rated
Three Meals a Day: Mountain VillageRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Fool Me OnceRated ★ 3.0
Comedy RoyaleRated ★ 0.5- DopesickRated ★ 4.5
American Horror StoryRated ★ 3.0
American Horror StoryRated ★ 5.0
Next in FashionRated ★ 3.5
Dating AroundRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.0
UnbelievableRated ★ 5.0
The SinnerRated ★ 3.5
Behind Her EyesRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
The SinnerRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.0