Titles you rated
Code Geass: Lelouch of the Re;surrectionRated ★ 5.0
BeastlyRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 5.0
The Ugly TruthRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam: The Origin II - Artesia's SorrowRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: The Origin I - Blue-Eyed CasvalRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam Thunderbolt: December SkyRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam Thunderbolt: Bandit FlowerRated ★ 3.5
The Iron GiantRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 5.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
Flying ColorsRated ★ 4.0